Aktuális hírek

2021.augusztus 15-től a gyülekezet új lelkésze: Nagy Dániel

„Semmiért se aggódjatok, hanem imádságban és könyörgésben mindenkor hálaadással tárjátok fel kéréseiteket Isten előtt…” (Fil 4,6)

Erős vár a mi Istenünk!

Az egyházfenntartói járulék valamint az adományok elektronikusan is befizethetők az egyházközség számlaszámára: 62900012-15101004

Minden helyzetben fontos a gyülekezetek támogatása. A perselypénz gyűjtésére egyházunk kidolgozta az elektronikus támogatás lehetőségét, az E-Persely-t. " internetes oldalon keresztül, az adatvédelmi és pénzügyi biztonsági szempontok maximális tiszteletben tartása mellett segíthetünk annak a gyülekezetnek, amelyet az átutaláskor megjelölünk." (Országos felügyelői körlevél)

„Mert nem a félelem lelkét adta nekünk Isten, hanem az erő, a szeretet és a józanság lelkét.” (2Tim 1,7)