Kirándulások

**Meggyőződésünk, hogy a gyülekezet akkor tölti be hivatását, ha élő közösséget alkot.**

ISTENTISZTELET

Hisszük, hogy a hit hallásból van, és közösségben lehet azt megélni. Gyülekezetünk nagy hangsúlyt fektet arra, hogy minden istentiszteleti alkalom meg legyen tartva, és az valóban ünnep legyen. Nem szeretnénk, ha a hétköznapra eső ünnepeink feloldódnának a külső szorításban, így ezekből sem engedünk.

CSOPORTOK

Egyházközségünkben, és minden hozzánk tartozó községben több csoport működik, ahol Krisztus tanítását alapul véve beszélgetünk egyházi és világi gondokról, **életvezetési** problémákról, hitünkről. A csoportjaink nyitottak, így bárki csatlakozhat hozzájuk.

**SZERETETVENDÉGSÉG**

Szükségét érezzük annak, hogy ebben az arctalanná vált világban időről időre elbeszélgessünk egymással szabadon, egy üdítő és sütemény mellett. Legjelentősebb ilyen alkalmunkat a Falunapon tartjuk, amire a községünkből elszármazott testvéreket is külön meghívjuk.

**TÁBOROK**

Minden esztendőben táborokba hívogatjuk fiataljainkat. Az óvoda nagycsoportosától kezdve a 30-as éveikben járókig mindenki megtalálhatja a számára megfelelőt.

"A TÁBOROKRÓL BŐVEBBEN, KÉPEK ÉS INFORMÁCIÓK":http://www.lutheran.hu/z/honlapok/bakonyszombathely/06.

**KIRÁNDULÁSOK**

Gyülekezeten belüli baráti körrel minden esztendőben kirándulunk, így jártun a Tátárában, Horvátországban és Bajmócon(Szlovákia) is. Ezeken kívül minden Húsvét hétfőn délután szalonnát sütünk a Bakonyban.

"A KIRÁNDULÁSOKRÓL KÉPEK ITT":http://www.lutheran.hu/z/honlapok/bakonyszombathely/05/kirandulas.

közösség
"Intenzív osztály!"